Yeni Sezonun Tesettür Modası

Önümüzdeki sezon için tasarlanan tesettür modası, yine dikkatleri toplayacak ve çok konuşulacak gibi sinyaller vermeye başladı. 2018 tesettür abiye modası sadelik üzerine oluşturulmuş. Önümüzdeki sene pastel renkler ön planda olacak ve pastel renklerin sadeliği, kumaş kesimlerinin sadeliği abiye modellerinde yer alacak.tesettür modası, yeni sezon tesettür ürünleri

Işıltılı detayları seven tesettürlü hanımlar, yeni sezonun abiyelerinde yer alan pırıltıları, payetleri, simli kumaşları görünce bu bollukta zor seçim yapacak. Sade abiye modellerinde de etek kısmında çiçek motifleri olanlar, sadeliği sevenlerin gözünden kaçmayacaktır. Peplum tesettür bluz ile kalem etek kombinleri ve payetli ceketler ile tafta etek kombinleri de yeni moda arasında. Önceki sezonlara göre, yeni sezonda çok fazla model ve renkte abiye takımları her yaş ve gruba göre tasarlanmış. Fiyat konusuna da değinecek olursak 2018 tesettür abiye fiyatları bu kadar bol tasarımdan sonra pahalı olur düşüncesine hakim olsak da yine bütçemize göre bol seçenek olan mağazalar, facebook, instagramda bulunan alışveriş sayfalarını, indirimli online alışveriş sitelerini takip ederek beğendiğimiz ürüne sahip olabiliriz. Önümüzdeki sezonda abiye elbiseler yerine abiye takımlar daha çok tercih edilebilir. Burada dikkat edilmesi gereken husus, takım seçimini yaşımıza uygun olarak yapmak. Yanlış abiye takım seçimi, yanlış abiye elbise seçimine göre felaket olabilir. Renk konusunda da tesettürlü hanımların üç rengi aşmaması gerekir; çünkü diğer türlü tam bir renk cümbüşü ortaya çıkıyor. Bizim yapmamız gereken etek ile şal veya eşarbı aynı renk tonlarında seçmeli ve ayakkabı modelini de eteğimizle uygun olacak şekilde tercih etmeliyiz. Ekru, bakır, mürdüm, dore, safran, saks mavi ve siyah yeni sezon tesettür abiyelerindeki hakim renkler. Eşarp ya da şal, abiye modellerinde bulunan renkle aynı tonda olacak. Modası geçen kuaförde eşarp yaptırma yerine sade bağlanan; fakat çeşitli aksesuarlarla süslenen abiye eşarplar karşımızda.

Her bütçeye hitap edecek 2018 tesettür abiye fiyatları ve seçenekleri gayet bol olan tasarımlarla karşımızda olmaya başladı. Tabi sezonun tam anlamıyla başlamasıyla da ileride renklerde ve modellerde ne gibi değişiklikler olacağını hep beraber gözlemleyeceğiz.

Yazan admin

Yorum Yap