Yağlar ve Cinselliğe Etkileri

Antik çağlardan bu yana zeytinyağı gelişmiş cinsel zevk için etkili bir madeni olmuştur. Bilimsel çalışmalar, A, B Kompleksi, C ve E zeytinyağı gibi temel vitaminlerin cinsel performansı arttırmaya yardımcı olabileceğini göstermiştir. Ayrıca yiyeceklere bir miktar zeytinyağı ekleyerek daha sağlıklı besinler elde edebilirsiniz.

Zeytinyağı açısından zengin bir yemek programı, kalp hastalığı ve diğer rahatsızlıkları önlemek için dolaşım sistemini geliştirecektir. Cinsen bakımdan ise yağlar daha uzun bir ilişki sağlayacaktır.yağlar ve cinsellik, yağların cinselliğe etkileri

Çoğu kadın menopozdan sonra cinsel ilişkiden rahatsız ve hormonal dengesizlik nedeniyle arzu ve tutku hissetmemekten şikayetçidir. Bu gibi durumlarda, cinsel yağlar tatmin edici cinsel deneyimler için en büyük yardımcı olmak kabul edilir. Seks oyuncakları ile deneyler tadını çıkarmak isteyen kişiler bu yağları yararlanabilir. Yağları genellikle iki çeşit olarak görürüz: Su bazlı ve silikon yağlar. Seks sonrası temizlemek için kolay yol ve birleşme sırasında doğallık hissi vermesi bakımından, su bazlı yağları kullanabilirsiniz. Silikon bazlı olanlar ise, su bazlı olanlara göre kısa sürede kurumaz ve uzun ömürlü yağlama sağlar.

Günlük yiyeceklerinize hem cinsel açıdan hem de normal yaşantınızda daha iyi bir sağlık için zeytinyağı katın.

Yazan admin

Yorum Yap