Vajina Beyazlatma Nedir, Dudak Kaldırma Ve Boyun Germe Nasıl Uygulanır?

Vajina beyazlatma nedir?

 Farklı yöntemler ile açık renk olan vagina bölgesi tamamen kararma gösterebilmektedir. Kısım kısım koyu renklere maruz kalan vagina, ağda, sıcakla yakın temas sonrası ve doğum sonralarında görülebilmektedir. Melanin hücrelerinin düzensiz dağılımı ve sağlıksız olmasından kaynaklanan bir durum olmaktadır. En iyi çözüm ise beyazlatma yöntemi olmaktadır. Vagina, bu işlem sonrasında eski düz ve net görüntüsüne tekrar kavuşması sağlanmaktadır.vajina beyazlatma, vajina dudağı kaldırma, boyun germe

 Genital alanda renk açma yönteminin kullanılma tekniği olarak genellikle lazer uygulanmaktadır. 30 dakika ve maksimum 1 saat süre içerisinde eski görünüme kavuşarak daha aydınlık ve dengeli renk dağılımı görüntüsüne kavuşabilmek mümkün olmaktadır. Uygulama esnasında, bağlantılı olarak gerçekleşen bacak bikini bölgesi de aydınlatılmaktadır. Uygulama süreci acısız ve sızı duyulmayan bir işlem olması nedeni ile genel anestezi altında herhangi bir işleme gerek duyulmamaktadır.

 Dudak kaldırma operasyonu hakkında genel bilgiler;

 Genellikle ilerleyen yıllarda ortaya çıkan bir durum olan vagina içinde dudak sarkması sorunu gebeliklerin de etkisinde gerçekleşmektedir. İç ve dış dudakların estetik operasyonları son derece basit işlemlerle gerçekleşmektedir. 1 saat kadar süren operasyon sonrasında hasta günlük yaşamına ertesi gün içinde devam edebilmektedir. Ağrılı bir ameliyat olmamaktadır. Yok denecek kadar küçük kesiler atılarak gerçekleşmektedir. Çok kısa zaman içerisinde ağrı ve sızı oluşturmayan kesiler iyileşme göstermektedir. Zaman içerisinde operasyondan bir kaç gün içinde belirli olan kesi izleri, gözle görülmeyecek oranda azalma gerçekleşmektedir. Tam iyileşme göstermesi ve cinsel temas başlangıcı için geçmesi gereken süre 10 ile 20 gün arasında kişiden kişiye farklılık göstermektedir. Sarkma durumlarında meydana gelen kaldırma operasyonları sarkma gerçekleşen kısmın şiddetine göre kesi atma, dolgu işlemi gibi farklılıklar gösterebilmektedir.

 Boyun germe operasyonu ne gibi durumlarda gerçekleştirilir uygulaması nasıldır?

 Yaşlanmanın en büyük belirtilerinden olan boyun bölgesindeki sarkık görünüm, zaman ilerledikçe yağ dokusunun kaybolması ile çok daha ileri bir hal almaktadır. Zaman içerisinde nemsiz bırakılan boyun hızla sarkmaya ve yaşlanmaya mahkum olmaktadır. 3 saat ile 4 saat arası süren bir cerrahi operasyon işlemi ile gerçekleştirilmektedir. Operasyon sürecinde kan birikimi (hematom) engellemek için takılan direnlerin bir gün sonra çıkarılması ile hasta günlük yaşamına yavaş yavaş dönebilmektedir.

Yazan admin

Yorum Yap