Rüyada Düğün Görmek

Rüyada düğün görmek aslında bir pişmanlık göstergesidir. Kişinin bu zamana kadar yaşadığı ilişkilerden dolayı pişman olduğunu gösterir. Fakat bu pişmanlık ilişki neden yaşandı tarzı pişmanlıklardan ziyade kişinin bu ilişkilerde kendi tavrına göstermiş olduğu bir pişmanlık hissidir. Bu sebeple de bundan sonraki ilişkilerinde geçmiş ilişkilerde yapmış olduğu hataları tekrarlamaması gerektiğine de yorumlanmaktadır.düğün görmek, rüyada düğün görmenin anlamı, rüyada düğün görmek ne demek

Rüyada Düğüne Gitmek

Rüyada tanıdığı ya da tanımadığı bir kişinin düğününe giden kişi eğer kişi an itibariyle bir ilişki içindeyse karşı tarafı tam olarak tanımadan hızlı adımlar attığını ve kafasında evlilik planları kursa da bunun için henüz çok daha erken olduğuna yorumlanmaktadır.

Rüyada Düğün Alayı Görmek

Rüyada düğün alayı görmek de olumlu bir rüya değildir. Kişinin çevresindeki insanların kişinin menfaatlerini düşünmediği ve arkasından pek de hoş olmayan bazı planlar yaptıklarına yorumlanır. Aynı zamanda kısa bir süre içinde belki de hayatınızda en çok değer verdiğiniz kişilerden bir tanesinin sizin oldukça canınızı sıkacak bir olaya imza atacağına işarettir.

Bunun yanı sıra düğün kalabalığı gördüyseniz ve bu kalabalıktan herhangi biri düğüne gelmeniz için sizi çağırmıyorsa da sizin bir şeyler sakladığınız anlamına gelir. Bu genelde kişinin çok yakın bir dostunun gerçek yüzünü gördüğünü fakat bunu kendisine bile kabul ettiremediği şeklinde de yorumlanabilir.

Rüyada Düğün Arabası Görmek

Rüyada tamamen süslenmiş bir şekilde düğün arabası görmek de kişinin aklındaki bazı planları uygulamaması gerektiğine yorumlanır. Aileniz, eşiniz ya da arkadaşlarınız olsun bunları üzecek bir plan içinde olduğunuza ve bu planı devreye soktuğunuz vakit hem onların kalbini kıracağınıza aynı zamanda kendinizin de sonradan çok pişmanlık duyacağına işarettir.

Rüyada Düğün Bozulması

Rüyada düğün bozulması ise kişinin elde etmek istediği bazı şeyler olduğuna ve bu elde etmek istediği şey ne olursa olsun gerçekleştirmesinin pek de mümkün olmadığına işarettir. Eğer kişinin bu elde etmek istediği şey konusunda ısrarcı davranırsa sadece bunu elde etmemekle kalmayıp aynı zamanda elindeki birçok şeyi de kaybedebilecek konuma gelebileceğine yorumlanır.

Yazan admin

Yorum Yap