Papaz Büyüsü Nedir? (Bölüm 2/2)

Papaz büyüsü nasıl yapılır?

Bu tılsım hazırlanırken kadının ay başı kanı alınarak bir takım okumalar yapılarak ortalama 5 gün içinde hazırlanan bir büyü çeşididir. Öncelikle bu büyüyü sadece kadınlar yaptırabilir çünkü amaç kocasını kendisine bağlamak, kendisi dışındaki kadınlara bakmamasını sağlamak, kocasının tüm kalbiyle kendisine aşık olması gibi amaçlar uğruna bu büyü hazırlatılmaktadır.papaz büyüsü yapma

Papaz büyüsü nasıl uygulanır?

Bu konu hakkında çok etik bulmadığımız için detay veremiyoruz sadece şu kadarını sizinle paylaşalım, hazırlanan bu tılsım kadın tarafından kocasına bir içecek aracılığıyla içirilerek uygulama tamamlanıyor. Bu sıvıyı içen erkekler ortalama 2 hafta içinde eşine bağlanıyor, eşinden başka bir kadına odaklanamıyor, karşı cinsten hiç bir bayan karşı ilgisi kalmıyor tamamen evindeki karısına yöneliyor ve büyük bir aşk ile karısını sevmeye başlıyor.

Papaz büyüsü yaptıranlar sayıcı gerçekten çok fazladır, siz bunun farkında olmayabilirsiniz ama bu büyü sayesinde pek çok kadın bugün mutlu bir evlilik yaşıyorlar, eşleri evlerine bağlı, karılarını seven, başka kadınlara bakmayan kişiler oluyor. Uzun yıllar huzurlu bir yaşamı düşünen kadınlar için gerçekten bir anlamda bu tılsım ciddi bir kurtarıcı olabiliyor. Bu tılsımı yaptırmak isteyenlerin önce çok iyi bir şekilde düşünüp sağlıklı bir şekilde karar verip getirisini ve götürüsünü hesaba katarak karar almaları ve bu doğrultuda bu büyüyü yaptırmak için bir medyumdan yardım almaları gerekir. Kulaktan dolma saçma sapan bilgiler dahilinde kadınların bunları kendi eşlerine yapmalarını doğru bulmuyoruz.  Bu büyünün kesinlikle uzman bir medyum tarafından yapılması gerektiğini sizlere hatırlatmak isteriz.

Yazan admin

Yorum Yap