Papaz Büyüsü Nedir? (Bölüm 1/2)

Tehlikeli bir tılsım olan papaz büyüsü gerçekten insanlar üzerinde çok güçlü etkileri olan bir büyüdür, peki bu büyü nasıl anlaşılır ve çözülür bunu anlatalım.

Aşık olan insanlar adeta sınırsız bir gökyüzünde yaşarmış gibi hissederler. Onları için dünyada bir engel bir sınır yoktur, farklı bir boyutta yaşamaya başlar seven insanlar. Aşk o kadar kendi içinde özgürdür ki hiç bir insan aşkı, sınırlandıramaz, engelleyemez, onu dar bir alana sıkıştıramaz, işte aşk ve aşık olan insanlar bu kadar özgürdürler. Aşık olanlar insanlar adeta yeni bir taze hava aldıklarını hissederler, daha önce hiç almadıkları kadar bu taze havayı kendi içlerinin derinliklerinde yaşarlar. Kimi zaman bu aşıkları çekemeyen biri çıkar ve bu sevenleri ayırmak için papaz büyüsü yaptırır, aşkı bitirmek ve o iki seveni ayırmak ister. Yaşadığınız çevrede sizi çekemeyen, mutlu olmanızdan mutsuzluk duyan kötü ruhlu insanlar her zaman olacaktır. Bu insanların size zarar vermek için papaz büyüsü yaptırmaları olasılık dahilindedir. Bu konularda tamamen uyanık ve tetikte olmanız gerekir.papaz büyüsü

Peki gerçek aşk nedir gelin biraz bu konu üzerinde odaklanalım; aşk aslında koşulsuz bir şekilde bir başka insanın özgürlüğü kısıtlamadan o insanı sevmektir. Sevdikleriyle arasına koşul koymayan insanlar gerçek aşkın ne olduğunu bilen kişilerdir. Sevginin pazarlığı olamaz ama etrafınıza bakın insanların sevgilerinde, aşklarında ne kadar pazarlık içinde olduklarına şahit olacaksınız. Sürekli birbirlerine koşul koyarlar sen böyle olmazsan ben seni sevmem, sen şunu yapmazsan bak böyle olur diye karşımızdaki insanla aramıza sevgi bağları kuracağımız yerde ego ve beklenti bağları kurmaya başlarız. İnsanların çoğunluğunda bu davranışları gözlemleyebilirsiniz. Her zaman bir tehdit olgusu vardır. Aslında bu insanlar tüm kalpleriyle aşık olmadıkları için böyle gereksiz bir beklenti içinde oluyorlar bu beklentileri onları adım adım gerçek aşktan uzaklaştırıyor. Bunun bilince olsalar sevginin ve gerçek aşkın kısıtlayıcı değil özgürleştirici olması gerektiğini anlayabilirler.

Birazda gelin papaz büyüsü konusun üzerine yoğunlaşalım, evli insanlar sık sık eşleriyle aralarında sıkıntılı dönemler yaşarlar, zaman zaman bu sıkıntıların boyutları büyük kavgalara hatta ayrılma noktasına kadar gidebilir. Bu sıkıntıların sebepleri genelde araya giren başka bir kadın olabilir, erkekler bu konuda iradeli davranamazlar ve her zaman diğer bir kadın onların ilgisini çeker. Evin içiyle ilgilenmezler onlar için her zaman komşunun karısı yada parktaki kadın daha güzel ve cazip gelecektir. Bu davranış tüm erkeklerin doğasında vardır. Peki bunun önüne geçebilir misiniz? Evet papaz büyüsü tam bu durumlar için yapılan bir büyüdür. Sizden uzaklaşa eşinizi eve bağlamak ve diğer kadınlardan uzaklaştırmak için papaz büyüsü tam bir çözüm olacaktır.

Korkularımız genelde bizlere bu büyünün tehlikeli olduğunu söyleyebilir aslında tehlikeli değildir sadece uygularken yapılan bir takım ritüeller açısından papaz büyüleri pek hoş karşılanmaz. Ama çoğu insan söz konusu evliliklerini kurtarmak olduğu için bu duruma aldırış etmezler ve papaz büyüsü ile eşlerini yuvalarına bağlarlar.

Peki papaz büyüsünü nerede yaptırabilirsiniz? Bunun için her hangi bir kiliseye yada papaza gitmenize ihtiyaç yoktur çünkü bu tılsımları artık hemen hemen her hoca yada medyum rahatlıkla hazırlayabilmektedir. Gerçi bazı medyum ve hocalar bu tılsımı hazırlamak konusunda çekimser kalabiliyorlar, hatta bazı hocalar bu tılsımı hazırlamıyorlar. Bu yüzden papaz büyüsü yaptırmak gibi bir düşünceniz varsa öncelikle bu büyüyü yaptıracağınız hocayı bulmanız gerekiyor.

Yazan admin

Yorum Yap