Multi Klima Markaları

Multi splitin diğer adı olan multi klimalar, multinin anlamı çoklu olan çoklu split anlamına gelmektedir. Multi yani çoklu kelimesinin kullanılmasının nedeni, multi klimalar da birden fazla iç ünitenin tek bir dış üniteye bağlanmasındandır. Bu sayede dış ünitelerden dolayı oluşacak görüntü kirliliği engellenirken aynı zamanda oluşan yer sıkıntısına mükemmel bir çözüm olmaktadır.multi klima nedir, multi klima markaları, multi klimaların özellikleri

Multi klimalar, iş yerleri, konutlar, bilgi işlem odaları, alışveriş merkezleri, mağazalar, gibi çoklu iç ünitenin gerekli olduğu fakat dış ünite yer ve montaj problemi olan, ısıtılmaya veya soğutulmaya ihtiyaç duyulan tüm mekanlarda kullanılmaktadır.

Multi klimaların iç üniteleri ısıtılması ya da soğutulması istenilen alanlara montajı yapılırken, dış ünitesi ise bu ihtiyaç duyulan mekanların dışında açık alanda olan, teras, pencere altları, balkonlar gibi uygun yerlere montajı yapılmaktadır.Multi klimaları satın almadan önce müşterilerin, almayı düşündüğü ürünün teknik özelliklerini, taksit ve ödeme seçeneklerini, garanti ve iade koşullarını, satış sonrası hizmetini ve fiyatlarını araştırması, müşterinin lehine olacaktır. Aksi halde alacağı kötü ürün ve hizmet ile, müşteri memnuniyetsiz olacaktır.

Yazan admin

Yorum Yap