Meme Büyütme Ameliyatı İle Kısa Sürede Yepyeni Bir Görünüm

Son yıllarda hem ülkemizde hem de tüm dünyada en çok talep edilen estetik operasyonların başında yer alan meme büyütme ameliyatında teknolojik gelişmeler ışığında birçok değişiklik yaşandı. Geçtiğimiz yıllarda yapılan ameliyatlara göre çok daha kısa sürede iyileşen, çok daha hızlı şekilde sonuç veren ve uzun süreli bir etki yaratan yeni nesil meme büyütme ameliyatlarında protez ya da silikon olarak tabir edilen ürünler kullanılmaktadır. Memenin çok daha dik, daha dolgun ve daha çekici bir görünüm kazanmasını sağlayan meme büyütme ameliyatının detayları uzman doktorlar tarafından sizlerle paylaşılacaktır. Meme büyütme ameliyatı olmak isteyen fakat bu konuda net bir adım atmaktan çekinen hemen herkesin aklındaki soruların tamamının cevaplanacağı uzman doktor ile görüşme seanslarında gerekli tahlilleriniz de yapılacaktır. Her ne kadar estetik operasyon olsa da bir çeşit cerrahi müdahale olması nedeni ile sürekli ve genel rahatsızlıklar hakkında bilgi sahibi olunabilmesi için yapılan tahliller ameliyat sırasında izlenecek yol hakkında da doktora bilgi vermektedir.meme büyütme ameliyatı yaptırma, meme büyütme operasyonu, meme büyütme estetiği

Süt bezleri korunabilir

Meme büyütme ameliyatı sonunda bir daha doğum yapılsa dahi emzirme gerçekleştirilemeyeceği kesin bir suretle yalandır. Herhangi bir komplikasyon olmadığı takdirde süt bezleri meme büyütme ameliyatı süresince korunmaktadır, bu nedenle ameliyat sonrası bir dönemde doğum yapmanız durumunda emzirme ile ilgili hiçbir sıkıntı yaşamazsınız. Genel anestezi yöntemi ile plastik cerrahi uzmanı olan doktorlar tarafından yapılan meme büyütme ameliyatının detayları ve ameliyat öncesinde ve sonrasında yapılması gerekenler uzman doktorlar tarafından size bildirilecektir. Özellikle ameliyat sonrasında 4 gün kolunuzu yormamanız, ağır şeyler kaldırmamanız şarttır. Bununla birlikte ütü gibi işlerden de en az 1 hafta uzak durmalısınız.

İyileşme süreci

Protez ya da silikon olarak tabir edilen ürünlerin takılmasının ardından takılan bölgede bir kesi izi oluşacaktır. Bu iz birkaç ay sonrasında belirginliğini kaybedecek ve bir yıl gibi bir süre içerisinde büyük ölçüde görülemez bir hale gelecektir. Bu kesinin göğüs bölgesinde olmasını istemeyenler için uygun şartlar sağlanırsa silikon ya da protez kişinin koltuk altında açılacak bir kesi ile göğüs bölgesine yerleştirilir. Bu şekilde kesi izinin görülmesi de imkânsız bir hal alır.

Yazan admin

Yorum Yap