Kuryecilikte Güven Önemli Bir Husus

Gelişen teknoloji ile birlikte insanlar olarak çeşitli alternatiflerle işleri kolay yoldan halletme içgüdüsü bazı işlemleri ön plana çıkarmaya zorlar. Bunlardan biri de kuryecilik hizmetleridir. Taşımacılık hayatımızda çok fazla yeri olan bir durum olduğuna göre hızlı ve güvenilirlik söz konusu olduğunda en önemli kriter olan gizlilikde buna eklendiğinde kuryelerden beklentiler artış göstermeye devam edecektir.yaya kuryelik yapma, nasıl kurye olunur, yaya kurye olma

Trafik Sorununa Çözüm Kurye

Trafikten ve karmaşık adreslerden artık bunalma mı yaşanıyor başvurulacak nokta motorlu kurye olacaktır. Hızlı, güvenilir bir şekilde gönderi alıcısına ulaşır. Aynı şekilde en fazla 3 saat içerisinde ulaşabilen gönderiler vardır ki gönderici alıcı arasındaki ilişkinin güven boyutu artık tartışılmaz olur. Bunda da en büyük pay moto kurye hizmetidir. Bir motorlu kuryenin taşıyamayacağı büyüklükte gönderiler, koliler paketler söz konusu olduğunda son zamanlarda kullanımı hayli artan arabalı kurye alıcısına gün içerisinde ulaşır diğer hizmetlere göre ücret olarak fark taşısa da, kurumsal firma için ikili ilişki çok daha değerli olduğundan tercih eder. Gönderi var, zaman kısıtlı, teslimatın mutlaka yapılması ve yetiştirilmesi şart ne yapılmalı, işte seçenek express kurye maksimum 90 dk da gönderi alıcısındadır.

Mesela sayısı fazlaca davetiye, toplantı belgeleri, faturalar gibi gibi aciliyeti çok fazla olmayan gönderiler hem ekonomik açıdan zorlama yapmayan yaya kurye seçeneği ile rahatlıkla yapılabilmektedir. Mesai saatleri sonrasında acil gönderilmesi gereken bir paket gece kurye sınırları içerisine girip teslimat en kısa zamanda alıcısına ulaştırılır. Toplu kurye hizmetlerine gelince imza karşılığı teslim edilen gönderiler sonrasında göndericiye email yolu ile bildirim yapılıp güvenle ulaştırıldığına dair hizmet tamamlanılır. Ataköy Kurye müşterilerine ve en önemli stres topu olan İstanbul’a pozitif enerji ile bakarak işlerini sürdürmektedir. Bu pozitiflikle her iş kaliteli ve memnuniyetlik anlayışı ile geri dönüş yapmaktadır.

Yazan admin

Yorum Yap