Kerastase Erkek Şampuanı

Birkaç yıl öncesine kadar saç bakım ve onarım ürünleri yalnızca bayanların kullandığı ürünler olarak görülüyordu. Ancak Kerastase firması erkeklere özel çıkardığı Homme koleksiyonu ile bu alışılagelmiş durumu tamamen bitirdi. Artık Kerastase şampuan erkekler tarafından da rahatlıkla kullanılıyor.kerastase şampuan, kerastase saç bakım ürünleri, kerastase saç şampunaı

Şampuan çeşitleri ve içerik hakkında;

Dökülen saçlar için yoğunlaştırıcı ürünlerin bulunduğu set örnek verilebilir. Bunun haricinde kepek önleyici günlük şampuanlar, enerji veren şampuanlar, yağlanmaya karşı günlük bakım şampuanı, yoğunlaştırıcı şampuanlar Homme serisinde yer almaktadır. Dökülen saçlar için hazırlanan yoğunlaştırıcı setin içerisine baktığımızda ise yoğunlaştırıcı serum, Densite şampuan ve Densite saç şekillendirici krem görmekteyiz. İerik konusuna değinecek olursak; tahmin ettiğiniz üzere her ürünün içerisinde aynı ürün bulunmamaktadır. Bu sebeple her ürün için ayrı bir içerik hazırlanabilir. Geniş bir perspektiften bakılması gerekirse ürünlerde saç kökünü uyaran taurine, saçın nemini alan ve saçı kaliteli hale getiren D-biotine, seramid ve arginine bulunmaktadır.

Kullanım ve dikkat edilmesi gereken hususlar;

Üretici firmanın yaptığı uyarıya göre Kerastase şampuan erkekler üzerinde başarıya ulaşması için doğru bir şekilde kullanılması gerekiyor. Bununla beraber dikkat edilmesi gereken hususlara da özen gösterilmesini istiyor. Tüm şampuanlar ıslak saça masaj yaparak uygulanmaktadır. Parmak uçları ile saç diplerinize ürünü ulaştırmayı ve masaj yapmayı unutmayın. 5 dakikalık bir uygulama sonrasında iyice durulayınız. Şampuanı gözüne kaçırmayınız; kaçırmanız halinde bol su ile yıkayınız.

Yazan admin

Yorum Yap