Karın Germe Fiyatları Ne Kadar?

Estetik operasyonlar arasında en çok tercih edilen ameliyatlardan biri olan abdominoplasti veya karın germe ameliyatları vücudun merkezinde bulunan ve tüm vücudun estetik görünümü doğrudan etkileyen karın bölgesinin sıkı ve ince bir görünüme kavuşmasını amaçlamaktadır. Bununla birlikte, abdominoplasti ameliyatlarında izlenen yöntem fazla yağ ve deri dokusunun alınıp bölgede bulunan esnekliğini yitirmiş kas dokularını sıkılaştırarak estetik bir görünüm kazandırmaktır. Profesyonel bir ameliyathanede tüm koşulların sağlanmış olarak yapılması gereken operasyonlar için karın germe fiyatları da bu doğrultuda olduğu göz önünde bulundurulmalıdır. Alanında uzmanlaşmış hekimler, anestezi uzmanları gibi teknik ekibin hazır bulunacağı abdominoplasti ameliyatları bu nedenle istenilen fiyata değmektedir.karın germe fiyatları, karın nasıl gerilir, karın germe operasyonu

Karın bölgesindeki ihtiyacın durumuna bağlı olarak üç farklı abdominoplasti ameliyatı yapılabilir. En ağır vakalarda, yani yağ dokusunun en çok olduğu, kasların esnekliğini ciddi derecede yitirdiği durumlarda klasik abdominoplasti ameliyatına başvurulur. Bunun yanı sıra, orta derecede yağ dokusu olan ve kasların gevşemiş olduğu durumlarda ise mini abdominoplasti denilen yönteme başvurulur. Son olarak, durumun ortalama olduğu ve yağlanma ve kas gevşeme sorununun daha çok alt karın bölgesinde olduğu durumlarda ise marriage abdominoplasti ameliyatı gerçekleştirilir.

Operasyon sonrasında 3-4 gün içinde evden dışarı çıkılabilir ve eski hayata yavaş yavaş dönülebilir. Ağır bir iyileşme süreci olmayan abdominoplasti ameliyatı vaat ettiği sonuçla karın germe fiyatları konusunda da göze alınabilir, etkili ve kolay bir operasyondur.

Yazan admin

Yorum Yap