Kadın Fantezi Çorap Modelleri

Kadın fantezi çoraplar kadın zarafetini ve çekiciliğini ortaya çıkaran son derece cesur ve göz kamaştırıcı çorap modelleri olarak tercih ediliyor. Mini etekle, abiye elbise ile kısa şort veya kısa pantolonla ve farklı kıyafet türleri ile istenildiği gibi kombine edilebilir model seçeneklerinden oluşuyor. Külotlu veya jartiyerli çoraplar elbise ve eteklerle giyilebilecek özel tasarımlardır. Genel olarak siyah renk jartiyerler, sıra dışı ve çekici olmak isteyen bayanların tercih ettiği modellerdir. Jartiyer ve külotlu çoraplar modası asla geçmeyen ve kadınların severek giydikleri kadın çorap modellerinin başında yer alıyor.kadın fantezi çorap, çorap modelleri, kadın çorapları

Desenli Külotlu Çoraplar

Desenli külotlu çoraplar bu sene son derece farklı tasarımlarla karşımıza çıkıyor. Ful desen olarak algılamadan önce şöyle bir hayal edin. Siyah ince çorap üzerinde aralıklarla işlenen bazı figürlerden oluşan bu çoraplar gerçekten çok seksi bir görünüme sahip. Siyah çorap tüm abiye renkleri ile uyum sağladığı için gündemdeki yerini çorap modasında da korumaya devam ediyor. Beyaz gelinlik ve abiyeler için desenli beyaz külotlu çorap ve jartiyer tercih edilebilir. Jartiyer görünümlü vücut çorapları da son birkaç yılın en beğenilen tasarımları arasında yer alıyor. Oldukça cesur ve dişiliği ön plana çıkaran bu modelleri diğerlerinden ayıran özellik tüm vücudu sarmasıdır. Dantelli, işlemeli, tül veya farklı desen seçenekleri ile en özel gecelerinize anlam katacak vücut çoraplarında bedeninize ve zevkinize uygun modelleri bu sezonun koleksiyonlarında mutlaka bulacaksınız.

Fantezi File Çorap Modelleri

File çoraplarda bu kategoride arayışı olanların severek kullanacağı model seçenekleri arasında yer alıyor. Bu modeller bel kısmına kadar çıkan külotlu çorap özelliklerinde ancak daha cesur model olarak ifade edilebilir. Fileler oldukça esnek ve rahat bir yapıya sahip. Bu yüzden günlük giyim tercihlerinizde de rahatlıkla kullanabilirsiniz. Külot ağ kısmına gelen yeri boştur ve bu size daha büyük rahatlık sağlayacaktır. Mini etek, abiye elbise ile rahatlıkla giyilebilir. Fileli çoraplarda öne çıkan renk seçenekleri genel olarak siyahtır. Ama renk seçeneği sizin kombine ve tarzınıza bağlı olarak değişebilir.

Yazan admin

Yorum Yap