Kadıköy Böcek İlaçlama

Konu haşere olduğu zaman çoğumuz dışarıdan aldığımız tabletler ya da spreylerle bu işin üstesinden gelebileceğimizi sanırız. Ancak bu o kadar kolay değildir. Haşereler oldukça hızlı çoğalabilen canlılardır. Bu canlılar için geçici değil kalıcı çözümler gerekmektedir. Kalıcı çözüm ise profesyonel bir ilaçlama firmasından sağlanacak ilaçlama hizmetidir. İstanbul’un en büyük ve kalabalık ilçelerinden Kadıköy böcek ilaçlama hizmeti konusunda yıllardır olduğu gibi Güneş İlaçlama‘dan destek almaktadır.böcek ilaçlama

Kadıköy Böcek İlaçlama Servisi

Kadıköy, İstanbul’un en büyük ilçelerinden olup geniş yaşam alanı ve merkezleri ile insanları çekmektedir. Ancak bu cazibe merkezinde gereken hijyenin sağlanması da son derece önemli bir konudur. Kadıköy ve ilçeleri kalabalık olmakla beraber evler, siteler, kamu ve özel alanlar, binalar, alışveriş merkezleri, bankalar, mağazalar, dükkanlar, park ve oyun alanları bulunuyor. Buralarda günde yüzlerce binlerce insanın uğradığı yerler olarak öne çıkıyor. Bu nedenle bu alanlardaki evler veya iş merkezi, mağazalar düzenli olarak böcek ilaçlama yaptırmak mecburiyetindedirler. Çünkü burada insan yoğunluğundan dolayı hastalık bulaşma riski de bir o kadar fazla olacaktır.

Haşereler arasında; hamam böceği, sivri sinek, kara sinek, akrep, bit, pire, güve, fare, çıyan, kırkayak, deri böceği, yılan, tahta kurdu ve bunlara benzer daha pek çok canlı bulunmaktadır. Bu canlılar bazen direkt olarak ısırarak ya da sokarak zarar verirken bazen ise bıraktıkları dişkı ya da salgılarla dolaylı yoldan zarar verebilmektedirler. Özellikle mutfakta gıdalar üzerinde bırakılan haşere yumurtaları, dışkı ya da salgıları gıda zehirlenmelerine kadar varan sonuçlar ortaya çıkarmaktadır. Haşereler hızla çoğalan canlılar olduğu için en baştan tedbir almakta fayda vardır. Hem zamandan hem de maddi açıdan tasarruf etmek amacıyla erkenden yapılacak ilaçlama size büyük avantaj olarak dönecektir.

Kadıköy ilçe ve semtlerinde ilaçlama hizmetini yıllardır sürdüren Güneş İlaçlama, İzmir ve Kocaeli’nin de tüm ilçe ve semtlerine ilaçlama yapmaktadır. Siz de Kadıköy ve çevresinde haşerelerle mücadele etmeye çalışıyor ve ne yapacağınızı bilmiyorsanız Kadıköy böcek ilaçlama servisi olarak Güneş İlaçlama ekibini arayın, anında hızlı ve garantili ilaçlama yöntemi ile haşere derdiniz bitsin.

Yazan admin

Yorum Yap