İstanbul’da İlişki Terapisi Görme

Günümüzde birçok insan ilişki yaşamakta zorlanıyor. Genel yaşam koşulları sebebi ile insanlar birbirleri ile çatışma içerisine girebiliyorlar. Gerek çalışma koşulları gerek yaşam koşullar ve çevredeki insanlar bireylerin yaşantısını olumsuz etkileyebiliyor. Bu etkileşimler sonucu birey her zaman olduğu gibi ve doğal olarak sevdiklerine ters tepkiler veriyor. Sabrı tükenen birey küçük atışmaları büyük kavgalara dönüştürebiliyor.ilişki terapisi, ilişki terapisi hizmeti alma

 Bu şekilde birçok çift artık tükeniyor ve sürekli sorun yaşamaya başlıyor. Birbirleri ile sorun yaşayan bazı çiftler bu sorunu kendi aralarında halledebilirken bazı çiftler ise sorunlarını kendi aralarında halledemiyor. Çiftler birbirlerini ne kadar severlerse sevsinler belirsiz sebepler ile bile anlaşmazlık yaşayabiliyorlar. Kimi çiftler birbirlerini anlayamamaktan, kıskançlıktan, görüşememezlikten şikayet ederken kimi çiftler maddi durum sıkıntısı yada uzun ilişkiler sonucu yıpranmış olmaktan şikayet ediyor.

Dediğimiz gibi kimi ilişkiler karşılıklı konuşma ile kurtarılamayabiliyor. En azından bazı çiftler bunu yapamayabiliyor ve destek almak istiyorlar. Birçok ilişki terapisi İstanbul sınırları içerisinde yapılmaktadır. Kalabalık bir şehir olan İstanbul’da hizmet veren ilişki terapistlerine yoğun talep olmaktadır. Sebebi daha önce belirttiğim gibi çevresel koşulların yoğun olması ve insanların yıpranmışlıklarını sevdiklerine yansıtmaları ilişkilerinde sorun yaşama oranını arttırması.

İlişki terapisi İstanbul ve birçok bölgede ilgi gören bir terapidir. Bizler sizlerin olumlu sonuçlar alması için elimizden geleni yapıyoruz. Çiftlerin eski günlerini hatırlaması ve şuan yaşadıkları sorunların kaynaklarını fark etmelerini sağlayarak hatalarını düzeltmelerine yardımcı oluyoruz. Öncelikle birebir yani bireysel görüşmeler gerçekleştirip sonrasında çift şeklinde konuşma gerçekleştiriyoruz. Çünkü yüzleşme için hazır olmanız gerekli.

İlişki terapisi sadece çiftlerin ilişkilerini kurtarmak için değil yeni baştan bir ilişki gibi hissedip bütün sorunlarından kurtarılması için yapılır. Kendilerini yeniden fark etmeleri ve birbirlerini yeniden keşfetmeleri için terapi uygulanır.

Yazan admin

Yorum Yap