İstanbul Saç Ekimi Farkı

Pek çok merkezde saç ekim hizmetleri kullanıcılarına sunulurken, elbette ki bazılarının birbirinden bariz olarak farkları bulunmaktadır. Sizlere İstanbul saç ekimi farkı hakkında kısaca bilgilere yer verirken, bunların en başında şüphesiz ki tecrübe ve hijyen şartları yer alıyor.saç ekim fiyatları, saç ekim fiyatları neden değişir, saç ekim farkları

Tecrübeli uzman kadro

İstanbul saç ekim merkezi olarak, tecrübeli uzman kadrosu ile hizmet veren merkezler bulunmaktadır. Bu ekip arasında, dermatoloji uzmanları, genel cerrahlar, estetik uzmanları ve yardımcı doktorlar bulunmaktadır. Böylelikle cilt testleri, analizler yapılarak, cilt tipine uygun bir yöntem tercih edilmesi sağlık şartlarını aslında kısmen taşıdığını göstermektedir. Elbette ki bunun yanı sıra mekânın da steril olması en çok dikkat edilmesi gerekenler arasında.

Steril ortamda uygulama

Uygulanacak olan FUE tekniği, İstanbul saç ekimi farkını ortaya koymaktadır. FUE tekniği, saç nakil işlemleri olarak tanımlanabilir. Doğal saç kökleri, mevcut bulunduğu noktadan alınarak, saç ekilmesi gereken noktalara nakil edilmektedir. Alınan örnekler bazı solüsyonlar ile beslenerek, saç kanallarına saç kökleri tek tek yerleştirilmektedir. Bu işlemlerin birkaç aşamada olması ve normal hayatınıza direkt olarak devam etmeniz de yine bulunan farklar arasında yer alıyor.

Bir seans için 5000 saç kökü oluşturulurken, birkaç aşama ile birlikte işlemlerin tamamı gerçekleştirilebiliyor. En çok tercih edilme sebeplerinden birisi de ağrısız ve acısız olan lokal anestezi. Lokal anestezi de sınırlı uyuşturma olarak tanımlanırken, sizlere her hangi bir engel teşkil etmemektedir.

Yazan admin

Yorum Yap