İstanbul Bahçeşehir Psikologları

Kişisel hayatımızda yaşadığımız problemler, aile hayatımızı da önemli ölçüde etkilerken, çocuklarımızın da olumsuz bir şekilde etkilenmesine olanak sağlamaktadır. Bu durum aile içerisinde çatışmalara, tartışmalara ve hatta ilerleyen düzeye geldiklerinde görüş ayrılıklarının yanı sıra tamamen ayrılıklara da sebep olabilmektedir. Sizlere bu durumlarda İstanbul bahçeşehir psikologları hizmetlerini sunarken, verdiği hizmetler arasında şunlar yer alıyor diyebiliriz.bahçeşehir psikologları, psikologların tedavi yöntemleri, psikolog seans ücretleri

  • Bireysel ve kurumsal danışmanlık
  • Kişisel davranış bozukluklarında psikoterapi
  • Çocuk ve ergen davranışlarını değerlendirme, analiz ve düzeltme
  • Yeni davranışlar oluşturabilmenizde destek
  • Aile yaşantısında oluşan sorunlarda evlilik terapistliği yapma
  • Çocuklarda bulunan davranış bozuklukları, iletişim sorunları ve karşı gelme durumlarına yönelik çalışmalar

Aslında tüm sorunların ana nedeni iletişim sorunundan kaynaklanmaktadır. Karşılıklı olarak iki çiftin seviyeli bir şekilde sorunlarını dile getirerek konuşamaması durumu çok büyük tartışmalara sebep oluyor diyebiliriz. Bu durumdan etkilenen çocuklarda da gayet normal olarak büyüklerinden gördükleri davranışları tekrar etme ve onlara özenme durumu ortaya çıkıyor. Uzun süreli durumlarda da çocuklar ile arada soğukluk ve ayrılıklar meydana geliyor.

Uzman desteğinin önemi

Sorunlarınızı kendi imkânlarınız ile çözemeyecek bir hale geldiğiniz ve evlilik hayatınız tehlikeye giriyorsa, bu durumda İstanbul bahçeşehir psikologları sizlere uzman desteklerini sunabilecektir. Tek tek özel görüşmeler yapılabildiği gibi kişileri aynı anda aynı odada dinleme fırsatı da verilerek, sıcak bir ortam hazırlama çalışmalarının yanı sıra birbirini anlayabilme destekleri de verilmektedir. Analizler yapılarak, bazı testler ve ilaç tedavisi ile sorunlar birkaç seans ile ortadan kaldırılabilir.

Yazan admin

Yorum Yap