İddaa 3,5 Üst Oynama

iddaa 3.5 üst ne demek, iddaa 3.5 nasıl oynanır, iddaa tahmini oynamaİddaa kuponu oluştururken maçın sonunda hangi takım maçı kazanır tam olarak tahminde bulunamıyorsanız böyle bir durumda toplam gol tahmininde bulunabilirsiniz. Hangi takım kazanır bilemeseniz dahi bir maçta yaklaşık kaç gol olur tahmin edebilirsiniz. Eğer oynanacak bir maçta en az 4 gol olur diye tahmin ediyorsanız bu durumda 3,5 üst oynayabilirsiniz. 3,5 üst demek oynanacak maçta her iki takımın attığı gollerin toplamının en az 4 olması demektir. Örneğin; Aspor ile Bspor takımları arasında bir futbol karşılaşması oynanacak olsun. Bu maçın sonucu hakkında değil de toplam gol durumu hakkında tahminde bulunduğunuzu varsayalım ve 3,5 üst oynamış olun. Aşağıdaki skorlar oluşur ise bu tahmininiz doğru olur. Sadece aşağıdaki skorlar değil aynı zamanda toplam gol adeti 4 ve üzeri olan her skorda 3,5 üst tahmini tutmuş olur.

Aspor 3-1 BSpor

Aspor 1-3 BSpor

Aspor 4-0 BSpor

Aspor 0-4 BSpor

Aspor 2-2 BSpor

Aspor 3-2 BSpor

Aspor 1-5 BSpor

İddaa 3,5 üst tahminin tutması için sadece bir takımın tek başına 4 gol atması da yeterlidir. İllaki iki takımında maçta gol atmasına gerek yoktur. İddaa kuponlarınızı oynamak için hazırladıysanız yerli sitelere yönelebilir veya yabancı iddaa sitelerinde oynayabilirsiniz. Yerli sitelere göre yabancı sitelerde verilen iddaa oranları daha yüksektir. Bu nedenden dolayı bu sitelerde oynayacağınız kuponlarınızdan daha fazla para kazancı elde edebilirsiniz.

Bets10, rivolo, betin, betboo siteleri yabancı iddaa siteleridir. Bu sitelerde istediğiniz zaman, istediğiniz kadar kupon yapabilirsiniz. Para yatırma ve çekme aşamasında herhangi bir sorun yaşamazsınız. Aklınıza takılan herhangi bir durumda müşteri temsilcileri ile iletişim kurabilir destek alabilirsiniz. Yabancı iddaa sitelerinde hediye edilen bonuslarınız ile daha fazla kupon yapabilirsiniz. Ne kadar fazla kupon o kadar fazla kazanç demektir. Neden daha fazla para kazanmak varken daha azı ile yetinesiniz ki öyle değil mi?

Yazan admin

Yorum Yap