Hızlı Evrak Teslimi Online Kurye Hizmetleri

Kurye hizmetleri, son yıllarda oldukça geliştirilmiş olurken, kart gönderimleri, evrak ve dosyalar, klasörler, broşürler ya da şirket yazışmaları gibi bunların yanı sıra yine bireysel hafif gönderiler ele alındığında motorlu kuryeler bu sektörde hizmet vermekteyiz. Elbette ki daha hızlı gönderimler için motorlu kuryeler önemli bir yere sahip olurken; bunların dışında kalan ağır ve geniş paketler ise arabalı kuryeler ile birlikte teslimat noktalarına ulaştırılmaktadır.hızlı evrak teslimi, hızlı kurye, online ekpres kurye

İstanbul’ da tüm bölge teslimatları

Hizmetlerimizi ‘’ Bizim Online Kurye’’ firması dahilinde müşterilerimize sunarken, motorlu kurye olarak bilinmemiz, sektörde tercih sebebimiz olmaktadır. Bildiğiniz gibi İstanbul’ da bulunan yoğun trafik dolayısı ile normal kargo seçenekleri pekte tercihler arasında yer almıyor. Maalesef trafiğe takılan araçlar dolayısı ile gönderimler yerine ulaşmakta gecikme yaşamasından dolayı firmalar bu konuda mağdur olmaktadır. Sizleri bu sorunlardan kurtarırken, İstanbul’ un tüm semtlerine gönderim gerçekleştirmemiz sebebi ile isteklerinizi karşılayabilmekteyiz.

Ağır paketler için detaylar

Elbette ki ağırlıkları bir motor ile taşınması mümkün olmayan paketler, firmamız bünyesinde bulunan kargo araçları ile taşıma gerçekleştirilmektedir. Yine bu konuda sizlere daha hızlı ve güvenli teslimat sunabilmek üzere; uygun güzergâh planlamaları yaparak, paketlerinizin yerine daha çabuk ulaşması için çalışmalar yapmaktayız.

Fiyatlandırma

Fiyat detayları hakkında ilk olarak bilmeniz gerekenler şunlardır. Fiyatları etkileyen faktörler arasında şunlara göz atabiliriz. Yine sizlerde Express kurye hizmetleri ve fiyatları hakkında detaylara; +90 (212) 267 4646 müşteri hizmetleri numaramız ile birlikte ulaşabilirsiniz.

  • Ürünün teslimat mesafesi
  • Ürün içeriği
  • Ağırlığı ve ebatları
  • Ürün tipi
  • Paketleme seçenekleri

Genel olarak fiyatları bu seçenekler etkilemektedir. Fakat sizlere daha uygun fiyatlar ile destek vermemiz ile birlikte müşteri memnuniyetini de kazanmış bulunmaktayız. Eğer ki fiyatlar hakkında tüm diğer detaylara ulaşabilmek istiyorsanız; web adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

Online işlemler menüsü

Sizlere verdiğimiz hizmetler moto kurye İstanbul olarak da bilinmektedir. Yine bu hizmetlerin bölge detayları ve online işlemler menüsü gibi diğer teknik destek hizmetlerimize; http://www.xxx.com.tr/ adresimizden ulaşabilmeniz mümkündür. Online işlemler menüsü ise üye giriş yapmanız halinde sizlere yardımcı olabilecektir.

Yazan admin

Yorum Yap