Davines Ürünleri Nelerdir?

Davines ürünlerinden bahsetmeden önce sizlere davines firma hakkında bilgi vermek istiyorum. Davines İtalya da araştırma merkezi olarak kurulmuş bir firmadır. 1983 senesinde kurulmuş ve 1996 da cilt bakım ürünleri de üretmeye başlamıştır. Ürettiği ürünlerin çevre dostu olduğu ve doğaya zarar vermediği resmi web sitesinde anlatılıyor. Ürünlerinin petro-kimya kökenli olmayıp ekolojik olarak ayrışabilip düşük su oksiditesinde olduğunu belirtiyor. Üstelik kullandığı bitkiler uluslar arsı standartlara göre toplanıyor. Çevre kirliliğini en aza indirgemek için de üretim sırasında soğuk işlemler kullanılıp güneş, rüzgâr, su gibi yenilenebilir enerji kaynaklarından faydalanılıyor.davines saç bakım ürünleri, davines markası

Davines mask

Davines mask saçın canlılığının korunması ve özellikle aralardaki beyaz saçların kamufle olması için üretilen bir üründür. Saça parlaklık ve kalıcı renkler sunar. İçerisindeki süt proteinlerinin katkısıyla saça nemlilik de katıyor.

Davines a new color

Bu ürün saçın renginin koyulaşıp daha dolgun görünmesini sağlıyor. Araştırma merkezinde renk pigmentleri ile ilgili araştırma yapılan böceklerden esinlenilen amonyaksız kalıcı boyası ile deriye zarar vermeden renkleri canlandırıyor.

Davines balance curling

Saçına bukle yapmak isteyenler için üretilmiş koruyucu bir ürün. Yeniden yapılandırıcı etkisi ve nemlendirmesi sayesinde saçın bukleli hale getirilmesini kolaylaştırılıyor. Mevcut davines ürünlerinin en çok beğenilenidir.

Davines balance relaxing

Özellikle afro saç yapısı olan veya kıvırcık saçı olanlar için bu defa balance curlingin tam tersi etkiye sahip balance relaxing saçın düzleşmesine yardımcı oluyor. Yıpranma karşıtı formülü ile saçı yıpratmadan besleyerek düzleştirilmesini sağlıyor.

Yazan admin

Yorum Yap