Davines Şampuan Saçı Besler Mi?

Kuruluşundan beri üstün kaliteli ürünler üretme çizgisinden asla sapmayan, doğal içerikli ürünleriyle hem doğanın korunmasını hem de saç sağlığını ön planda tutan Davines firması ürünleriyle her geçen gün daha fazla talep edilmektedir. Bu başarının sebebi, firmanın kendi AR-GE laboratuvarının bulunması ve ürünlerinin tümünün formüllerinin uzun ve yoğun araştırmalar sonucu bu laboratuvarda oluşturulması, üretim aşamasında ise hassasiyetle hareket edilmesidir. Bunlardan ötürü, Davines şampuan saçı besler mi sorusunun yanıtı net bir şekilde evet olarak verilebilir.davines şampuanın yararları, davines saçı besler mi, davines şampuan ile saçı besleme

Davines şampuanlarının hiçbir zararlı kimyasal içermediğini, ürünlerinin tümünün doğal malzemelerden oluştuğunu hatırlatarak içeriklerindeki bazı maddelerden bahsetmekte fayda vardır. İçeriğinde bulunan kestane sütüyle saçların beslenmesi ve derinlemesine nem kazanmasını sağlayan Davines şampuanları ayrıca pirinç proteini de içerir. Bu ise saçın nem ihtiyacını karşılar ve saçın etrafında koruyucu bir katman oluşturur. İçerdiği bir diğer madde olan hidrokeratin ise saç direncini artırarak saça esneklik katar. Bütün bu özelliklerinin aynı sıra, Davines şampuanlarının konulması için kullanılan ambalajların tümü firmanın çevre dostluğu hassasiyeti sebebiyle geri dönüşüm prosedürlerine uyularak üretilmektedir. Bunun yanı sıra, üretim aşamasında yenilenebilir enerji kaynaklarının kullanımına son derece titizlikle dikkat eden firma kendi tabiriyle doğaya ait olan hiçbir şeyin israf edilmemesini hedef edinmektedir. Bütün bu bilgilerin ışığında Davines şampuan saçı besler mi sorusunun yanıtı evet olacaktır.

Oldukça ünlü bir İtalyan markası olan Davines 1980’lerde kurulduğunda bir araştırma laboratuarı olarak hizmet vermekte olan bir firmaydı. Bu sayede ürünler hakkında derinlemesine inceleme yapabilmekteydi. Yıllarca ürünlerle ilgili deneyler yapan ve bu deneylerden ortaya çıkmış olumlu sonuçları birleştiren Davines firması 1990’lı yıllarda kendi saç bakım ürünlerini çıkarmaya başladı. Saç bakımının ilk ürünü olan şampuan Davines’in adını duyurduğu ilk ürünlerden biri oldu. Durum böyle olunca kişilerin aklında davines şampuan sağlıklı mı sorusu belirmeye başladı ve bu sorunun cevabı olarak Davines firmasının saç bakımı konusunda 30 yılı aşkın tecrübesi gösterilmeye başlandı. Bu uzun sürelik tecrübe içinde bir laboratuar olarak da çalışan Davines kendi markasını ve ürünlerini ürettiği için ürünlerinde maksimum kaliteyi bulmak mümkündür.

Yazan admin

Yorum Yap