Cilt Kanseri Çeşitleri

Bazal kanser: Bu kanser türü genellikle yüz genellikle deride kabarıklık şeklinde küçük etli, ellerin sırt ve boyun saptandı. Vücudun belirli cepleri kırmızı olarak görülebilir. Açık tenli insanlarda daha yaygındır. Bu kanser, açık tenli ve renkli gözlü kişilerin, ve güneş yanığına eğilimli. Bu tümörler hızla yayıldı. Çapı 1-2 cm ulaşmak için aylar veya yıllar gereklidir. Üzerinde, kabuk kanamaya başlar tedavi olmadan, kanser. Tedavi ve tekrar fonksiyonu, zaman zaman zaman zaman gösterir. Bu kanser tipi nadiren metastaz ve cilt altında kemiklere yayılmış kanser dokusunun etrafında doku tahrip edebilir gerçeğine rağmen.cilt kanseri, benle ve cilt kanseri ilişkisi, cilt kanseri neden olur

Yassı hücreli karsinom: cilt kanseri Bu form, deri ülserleri markaları çukurlarla veya kırmızı kabuklu oluşabilir. Skuamöz hücreli karsinom, kanser, ikinci en sık görülen formu olan açık tenli insanlar. Tipik olarak, kulak, yüz, dudaklar ve ağız, görünmez. Nadiren esmer kişilerde bulundu. Geniş kitlelere oluşturulması. Bazal hücreli karsinom aksine diğer organlara yayılabilir. Erken bir aşamada tedavi düzeyi yüksek bir yakaladım.

Malign melanom: Tüm cilt kanserlerinin en tehlikeli ve en kötü. Erken dönemde yakalanıp tedavi edilebilir. Gövde üzerinde ve hızlı bir şekilde tedavi edilmediği takdirde genellikle ölüme neden olur. Normal deri üzerinde aniden Melanom deri veya koyu lekeler üzerinde koyu siyah veya mor lekeler olarak görünür ya da bana gelişebilir. Bu nedenle, bu gövdenin mol içinde değişiklik fark çok önemlidir.

Yazan admin

Yorum Yap