Büyük Bedenseniz Artık Üzülmeyin!

Ülkemizin malum durumu ki herkes televizyondaki sanatçılar kadar fit değil. Kimisinin kullandığı ilaçlar, kimisinin doğum sonrası fazlalığı gibi çeşitli sebepler… Bilinen gerçek ki; bir kadının yaşlanana kadar aynı kiloda kalması pek mümkün değil. Sağlığınıza engel olmadığı sürece de bizim geleneklerimizde fazla et iyidir. Fazla kilolu kadınlarımızın muzdarip olduğu diğer konu da kıyafet sıkıntısıdır. Büyük beden bulunamaması, giydiğinin yakışmaması gibi kötü hissettiren nedenler. Fazla kilolarınızdan her yolu deneyip kurtulamadıysanız, endişelenmeyin. Eskisi gibi mağazaları dolanıp kıyafet bulamadığınız günler geride kaldı, moda sektörü sizin için de kolları sıvadı.büyük beden tesettür giyim, tesettür giyimde büyük beden bulma

Tesettür giyim ürünleri bir atılım yapmıştı moda sektöründe. Artık yeni atılımlar da beraberinde geliyor ve neredeyse tüm tesettür markaları büyük beden tesettür giyim kıyafetleri üretti ve satışa çıkmış durumda. Dışarıda gezdiğinizde bile eskiden hiç olmamasına rağmen giyime rağbetin artmasıyla büyük bedenlere özgü giyim mağazaları görebilirsiniz. Büyük beden kıyafetler, bir iki seçenekle sınırlı da değil. Renk, desen, tarz çeşidi de oldukça geniş. Artık giydikleriniz size çok yakışacak, sadece bedeninize uygun kıyafeti almakla kalmayın, sizler için tüyolar da var.

Bir kere sürekli siyah giymek zorunda değilsiniz, büyük beden tesettür giyim ürünlerinde birbirinden farklı renkleri seçebilirsiniz. Tabi abartıya kaçmayın, göz yoran ve canlı renkler dışında seçiminizi yapın.  Bol kıyafetler de tercih etmeyin, bu sizi olduğunuzdan daha kilolu gösterir. Bu yüzden üzerinize uygun kıyafeti seçmelisiniz. Çizgili bir kıyafet alacağınız zaman enine değil de boyuna çizgileri olanı tercih etmelisiniz. Desen konusunda da küçük ve sık desenli kıyafetlerden uzak durmalısınız ve kombininizde bir parçayı desenli seçmelisiniz. İpek, şifon, penye ve krep gibi ince kumaşlar kullanmalısınız.. Etek veya elbise giyeceğiniz zaman da kloş ve pileli modeller seçmeyin. Yaptığınız kombinlerde aksesuar da kullanın. Şık ve zarif takılar seçerseniz ve kombininiz de sade olursa hem kıyafetiniz canlı durur hem de fazla kilolarınız geri planda kalır. Ayakkabı olarak da ince ve kısa topuklu ayakkabılardan yana seçim yapmalısınız. Doğru parçaları kullandığınızda fit bir görüntü elde edebilirsiniz.

Yazan admin

Yorum Yap