Bu Hafta Film Kuşağımıza Yakışıklı Rocky Filmiyle Başlıyoruz.

Bu hafta film kuşağımıza Yakışıklı Rocky filmiyle başlıyoruz. Hint yapımı olan bu film 20 Mayıs 2016 tarihinde izleyicisiyle buluşmaya başladı. Yönetmenlik koltuğunda Nishikant Kamat’ın oturduğu filmin başrollerinde John Abraham Shruti Hassan oynuyor. Polisiye filmi olan yapımın konusuna gelecek olursak; Goa’da emanetçi dükkanı işleten Rocky’nin komşusu küçük bir çocuk olan Naomidir. Naomi Rockye yakışıklı diye hitap etmektedir ve annesinin her türlü engeline rağmen yine de Rockyle sık sık görüşmektedir. Naominin annesi hayat kadınıdır ve sürekli uyuşturucu kullanır. Naomi de annesinin uyuşturucu parasını bulmak için sürekli hırsızlık yapar ve bir gün büyük bir uyuşturucu baronunun sevkiyatındaki bir miktar uyuşturucuyu çalar ve bu uyuşturucuyu bir eşyanın içine koyar. Bu eşya dönüp dolaşıp Rocky’e gelir. Aynı zamanda bu uyuşturucu baronu bir şekilde Naomiyi bulur ve rehin alır. Naomiyi kurtarmak da Rockye düşmektedir. Bu arada geçen eşsiz hikaye büyük beklentilerle vizyona gitmiştir. Yakışıklı Rocky izlemek için sitemize giriş yapmanız yeterlidir.

Yakışıklı Rocky izle, Annemle Geçen Yaz izle, Başımın Belası izleİkinci filmimiz ise bambaşka bir öyküyle siz değerli izleyicilerimize sunuluyor. Annemle Geçen Yaz filmi 2015 yazında izleyicisiyle buluştu. Bu eşsiz Brezilya yapımının yönetmenlik koltuğunda Anna Muylaert oturuyor. Başrollerini Regina Case, Camila Mardina gibi oyuncuların paylaştığı filmin konusu geçecek olursak; Sao Paulo’da yaşayan ve zengin bir ailenin çocuğu olan Fabinho’ya 13 yıldır dadılık yapan Val, aynı zamanda bu ailenin evinde yaşamaktadır ve adeta bir ailenin üyesi olarak yaşam sürmektedir. Val bir kız çocuğu sahibidir ve bu zaman diliminde kızıyla pek fazla vakit geçirememiştir. Yıllar sonra kızı üniversite sınavlarına hazırlanmaya karar verir ve bu kararını uygulamaya geçirmek için annesinin yanına taşınır. Yıllardır görüşmeyen anne ve kızı bu mesafenin getirmiş olduğu bazı sorunları yaşamaya başlayacaktır. Jessica aslında çok dürüst ve açıksözlü bir kızdır. Açıksözlü ve hazır cevap olması ise onun başına bir çok iş açacaktır. Bu özellikleri sadece onu değil ev halkını da olumsuz bir şekilde etkileyecek ve bir dizi olay yaşanmaya başlayacaktır. Bu değerli dram filmini sitemizden Annemle Geçen Yaz izle komutuyla izleyebilir ve film keyfini sonuna kadar yaşayabilirsiniz.

Son filmimiz ise sizleri bir an olsun güldürecek ve aynı zamanda duygusal dakikalar yaşamanıza sebep olacak bir yapım. Başımın Belası adlı romantik komedi filmi 20 Mayıs 2016 tarihinde sinema severlerle buluştu. Amerikan yapımı olan filmin yönetmenlik koltuğunda Sean Mewahaw oturuyor. Başrol oyuncularının Rebecca Hall ve Jason Sudeikis olduğu yapımın konusuyla alakalı bilgiler vermek gerekirse, üniversitede öğretim görevlisi olan Andrew, hayatını kaybeden ünlü müzisyen Hunter Miler’ ın biyografisini yazmaya karar verir ve ünlü müzisyenin eşi olan eski bir müzisyen Hannah’ın bilgilerine danışmak istediği için onun yaşadığı bir kasabaya gitme kararı alır. Hannah da bu sıralar ölen eşiyle ilgili bir kitap yazma niyetindedir ve bu yüzden bir takım bilgileri bu akademisyenle paylaşmaya gönüllü değildir. Birbirini son derece itici bulan bu ikiliye, kasabanın seksi erkeği Curtis, Andrew, in kız arkadaşı Finley ve her konuda fazlasıyla abartılı olan Hannah’ ın ailesi de katılınca işler iyice içinden çıkılmaz bir hal alır. Başımın Belası izlemek için sitemize uğramanız ve film hakkındaki inceleme yazımızı okuyarak daha kaliteli bir yapım izlemeniz siz değerli izleyicilerimizin yararına olacaktır. İyi seyirler.

Yazan admin

Yorum Yap