Beylikdüzü Psikologlarını Yakından Tanıyın

Vücudumuz da her organımız iki tane olup ruh sağlığımız bir tane olduğu için ruh sağlığımızı korumalıyız. Bazen insan, hayatının çeşitli dönemlerinde bir takım içinden çıkamaz zorluklarla karşılaşmaktadır. Kişi bunun farkında olmadan, yaşadığı sorunlar sosyal hayatına, ruh haline, davranışlarına yansıyarak çeşitli sorunlar şeklinde kendisini farklı yansıtır. Bu sorunlardan dolayı kişi hayattan eskisi kadar zevk alamaz hale gelebilir, sorunları yüzünden aile içinde de çocuklarıyla ve eşiyle problemlere sahip olabilir. Bu konular hakkında Beylikdüzü psikolog ile görüşebilirsinizbeylikdüzü psikolog, psikolog ücretleri, psikologların önemi nedir

Hangi Konularda Bireysel Terapi Alınılmalı?

Psikologlar bireylerin yaşadıkları psikolojik problemler ile nasıl başa çıkabileceklerine dair beceri kazanmaları ve yaşam kalitelerini arttırmaları amacıyla, kişisel, sosyal ve aile içi sorunları çözmede yardım alabilecekleri Beylikdüzü psikolog danışmanlık hizmetleri verilmektedir. Başka ilçeler de şubemiz var Nişantaşı, Bakırköy ve Beylikdüzü şubelerimiz olup merkezlerimizde konusunda uzman psikologlar, pedagoglar, koçlar ve diyetisyenler sizlere yardımcı olmak için büyük bir özveri içinde çalışma yapmaktadırlar.

Hayatınızı daha sağlıklı yaşamak için hizmetlerim izinden faydalanabilirsiniz. Terapide yardımcı olacağımız konular: kaygı bozuklukları, aşırı sinirlilik ,öfke nöbetleri, duygu iniş çıkışları, durum bozuklukları, travmalar, panik atak, depresyon, fobiler, imtihan, okul, uçak veya hayvanlardan oluşan korkular, uyku bozuklukları, stres, içki –sigara-uyuşturucu bağımlılıklar, madde bağımlılığı, sigara bağımlılığı, öfke nöbetleri, yoğun öfke hali, iletişim sorunları trafik ve ya kazalar, ani ölümler, doğumlar olarak yer almaktadır.

Yazan admin

Yorum Yap