Bakırköy Göğüs Estetiğinde Kullanılan İlaçlar

Kadınların fiziksel görünüşleri için göğüs oldukça önemlidir. Bel, omuz ve kalça özellikleri göğüs hacmini belirler. Göğüs hacmi küçük olduğunda vücut kontur bir görünüme sahip olur. Ayrıca kadınların günlük yaşamda kendilerini daha özgüvenli hissetmeleri için önemli bir etkendir. Göğüs hacminden memnun olmayan kadınlar artık göğüs büyütme ameliyatı ile kolayca daha büyük göğüslere sahip olabilirler.göğüs estetiği ilaçları, göğüs estetiğinde kullanılan ilaçlar

Silikon Çeşitleri

Göğüs büyütme ameliyatları için iki çeşit protez vardır. Bunlardan biri saline protezleridir. Bu protez içerisinde tuzlu su bulunur ve protezin patlaması durumunda içerisinde ki serum fizyolojik olarak emilime uygundur. Diğer protez çeşidi ise silikon protezdir. Bu protezler içerinde bir jel bulunur ve bu jel gerçek göğüs dokusu hissi verir. Protezde sızma olacak olursa jel protez kapsülü içerisinde kalır. Silikonlu jel dolu protezin patlama olasılığı çok düşüktür. Ancak silikon jel dolgulu protezleri kullanan kişilerin doktorlarını belirli süre aralıklarıyla görmeleri gerekmektedir. Gelişen estetik teknolojileri ile birlikte sürekli olarak protez üreticileri farklı türde protezler üretmektedirler. Bu nedenle de farklı seçeneklerde mümkündür. 18 yaş ve üzeri kadınlar için Saline protezler FDA tarafından onaylanmıştır. 22 yaş ve üzeri bayanlar içinse Silikon protezler FDA tarafından onaylanmıştır. Göğüs estetiği yaptırmak isteyen kişiler Bakırköy göğüs estetiğinde kullanılan ilaçlar hakkında emin olmalıdırlar.

Ameliyat öncesi nelere dikkat edilmeli ?

Göğüs hacminden memnun olmayan kadınlar için göğüs büyütme ameliyatı öncesi iyi bir araştırma yapmak gerekmektedir. Ameliyat öncesi Bakırköy göğüs estetiğinde kullanılan ilaçlar bilinmelidir. İlaç belirlenip ameliyat olduktan sonra kontrollere düzenli olarak gitmeleri gerekmektedir.

Yazan admin

Yorum Yap