Bağcılar Sürücü Kursu Ücretleri

Teknolojik gelişmelerden yararlanarak düzenlenen eğitim ortamları ve ehliyet düzenlemelerine yönelik bir hizmet verilen bağcılar sürücü kursu ücretleri pek çok etkene bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Kaliteli ve verimli eğitim anlayışı ile kursiyerlerine pek çok imkan sunan sürücü kursumuz trafikte bilinçli, dikkatli ve yetenekli sürücülerin olmasını hedeflemekte ve bu konuda gerekli eğitimlerin verilebilmesi için eğitimlerinde sürekli yenilikçi bir anlayış taşımaktadır.bağcılar sürücü kursu, sürücü kursu bağcılar, sürücü kursu fiyatları

Yeni Düzenlemeler

Ocak 2016 itibariyle yürürlüğe giren ehliyet değişiklikleri sürücü kurslarında verilen eğitimleri tamaen değiştirmiştir. Uzman kadrosu ve teknolojik donanımlı bir alt yapıya sahip olan eğitim ortamıyla sürücü kursumuz bu süreçte adaptasyon konusunda zorluk yaşamamıştır. Değişen sınav yöntemleri, ehliyet sınıfları, yaş sınırlamaları gibi pek çok değişikliğin yer aldığı bu düzenlemede bağcılar sürücü kursu ücretleri de değişmiştir.

Otomatik Vites Ehliyet Düzenlemesi

Bu değişimlerle birlikte hayatımıza giren bir diğer konu ise otomatik vites ehliyet alınabilmesidir. Otomatik vitesli araç kullanan kişi sayısının fazlalığını göz önünde bulunduran bu değişiklikte kursiyerlere yeni bir seçenek sunulmaktadır. Bu kapsamda kursiyerlerin istemesi halinde otomatik vites ehliyeti almaları mümkün olmaktadır. Yapılan bu değişikle birlikte sürücü kursumuzda verilen eğitimlerde gerekli eğitimler sunulmaktadır. Pratik eğitimlerde de bu yeni uygulamaya yer verecek şekilde hizmet sunulmaktadır. Yenilenen araç filosu ile birlikte otomatik vitesli araçları bünyesine katan sürücü kursumuz isteyen kursiyerlerimize bu sayede otomatik vitesli ehliyet alınması için gereken direksiyon dersleri ve pratik eğitimleri sağlayabilecek donanıma sahiptir.

Yazan admin

Yorum Yap