BABY SHOWER PARTİSİ OLMAZSA OLMAZLARI

Her anne mutlu edilmeyi ister. Ve tabi ki bunu da hak eder. Anne adayları da hamilelikleri boyunca ilgiye ve sevgiye ihtiyaç duyarlar. Onların bu ihtiyaçlarına karşılık verecek olanlar eşleri, dostları ve aileleridir. Bu sebeple anne adayının sevenleri baby shower parti organizasyonu düzenleyerek anneye sevgilerini iletirler. Anne adayı yalnız olmadığını bir kere daha hissetmiş olur.baby shower partisi, baby shower partisinde neler olması gerekir, baby shower partisi nasıl yapılır

Parti düzenlemek için annenin yakın arkadaşları işe koyulur. Bunun için bir organizasyon şirketinden de yardım alabilirler. Baby shower parti mantığında genel olarak kadınların toplanması yatar. Bazen partinin ilerleyen saatlerinde beyler de hanımlara eşlik ederler. Parti genel olarak davetlilere sunulan ikramla başlar. Bu ikramlara bir de güzel bir şekilde hazırlanmış sürpriz bir pasta eklenirse anne adayının keyfine diyecek yoktur. Ardından kadınların vazgeçilmezi olan hoş sohbete geçilir. Sohbetin genel amacı anne adayını doğum öncesi rahatlatabilmektir. Kendisinin kutsallığını hissetmesi sağlanır ve anne adayına olan sevgiler iletilir. Bayanlar isteklerine göre oyunlar oynarlar ya da isteklerine göre sohbetlerine devam ederler. Son olarak hediye aşamasına geçilir. Anne adayının ihtiyacına göre alınmış hediyeler öpücükler eşliğinde verilir. Birbirinden güzel hediyeler almak her kadını rahatlatan ve iyi hissettiren bir şeydir. Genelde bu şekilde partilerde toplanan kadınlar çocuklarıyla ilgili sevimli ve komik anıları anlatarak anne adayını bir kez daha mutlu hissettirirler. Ufak ip uçları havada uçuşur, bayanların kahkahaları görülmeye değerdir.

Partiye katılacak bayanlar ne hediyeleri alacaklarına dair karar vermeye çalışırken onlara yardımcı olacak bir çok hediye dükkanının olduğunu unutmamalıdırlar. Bu dükkanlar sevimli bir çok hediye ile onların işlerini kolaylaştıracaktır. Baby shower parti ruhuna uyum sağlayan binlerce çeşit hediyeden birine  sahip olmak için internetten de araştırma yapabilirsiniz.

Yazan admin

Yorum Yap