Aleyna Tilki Neden Çok Ünlendi?

Son dönemlerde kendinden sık sık bahsettiren genç şarkıcı Aleyna Tilki nasıl oldu da bu kadar kısa sürede bu kadar fazla kişi tarafından dinlenir oldu? Bugün ele almak istediğimiz ve umuyoruz ki sizlerinde merak ettiği bir konu olan Aleyna Tilki’nin üne kavuşması olacak. Cevapsız çınlama şarkısı ile ilk olarak müzik piyasasına giren ve sonrasında da o sen olsan bari isimli ikinci şarkısını yayınlayan Aleyna gerçekten üne kavuştu, peki bu nasıl oldu.Aleyna tilki nasıl ünlü oldu, aleyne tilkinin yeni klibi, aleyna tilkinin o sen olsan bari şarkısı

Bizce en önemli faktör reklamının iyi yapılması oldu. Bildiğiniz üzere reklamın iyisi kötüsü olmaz derler. Ne de olsa kötü de olsa reklamınız yapılıyorsa isminizden bahsediliyor demektir. İsminden bahsedilen bir şeyi kötü gösterseniz de mutlaka onda iyi bir yön bulup o şeyi sevecek insan çoktur. Nitekim Aleyna’nın ünlenmesinde de aynı yöntem kullanıldı. Yaşı itibari ile ilk olarak gece kulüplerinde sahneye çıkması engellenen ve bunun için harekete dahi geçen bakanlıkların da işin içinde olması haber bültenlerine varan bir kendinden söz edişi beraberinde getirdi. Sahneye çıkması yasaklanan genç şarkıcı hakkında bin bir türlü haber yapıldı.

Sahne yasağının ardından ikinci büyük bomba da patlatıldı tabii. Aleyna’nın Emrah Karaduman yani aranjörü, dj’yi ile arasında aşk mı yaşanıyor söylentisi..Emrah Karaduman ve Aleyna Tilki her ne kadar böyle şeyler söylemeyin biz sadece iş yapan iki kişiyiz deseler de aslında –bizce- bu söylentiyi yayanlar kendileriydi. Çünkü reklamın iyisi kötü olmaz diyecek ve bir şekilde kendilerinden abhsettireceklerdir. Gördüğünüz gibi biz de bu kişilerden bahsediyorsak demek ki taktikleri doğru işliyor. Her neyse; gelelim üçüncü bombaya. Üçüncü bomba Emrah Karaduman’ın önemli olmayacak kadar küçük bir şekilde atlattığı saldırı yaşandı. Eğer saldırı gerçekse gerçekten üzüldük, ancak bu da bir reklam çalışmasıysa ki büyük ihtimalle öyle diyecek söz bulamıyoruz. Helal olsun reklam fikirlerini veren kişilere…Emrah Karaduman’ı bıçaklayan kişinin savunması zaten daha bir tuhaf Aleyna’yı kıskandım diyor sanki sevgilisi..

Sonuncu bomba da sizlerinde bildiği üzere “o sen olsan bari” şarkısı. Şarkının klibinin çalıntı olması, klipte pedofili ile ilgili öğelere yer veriliyor olması konuşuldu durdu günlerce. Sırf acaba pedofiliye dair klipte bir şey var mı diye bakan kişilerin sayısını toplasak herhalde klibin izlenme sayısının çeyreğidir. Toparlayacak olursak Aleyna Tilki’nin ünlenmesinin tek nedeni reklamın sansasyonel bir şekilde yapılmış olmasıdır.

Yazan admin

Yorum Yap